טיפול קבוצתי
איקון של טיפול קבוצתי

טיפול קבוצתי

לפעמים נדמה לנו שרק אנחנו סובלים מבעיה מסויימת, שרק אנחנו חווים קושי מסויים. תנו לנו להראות לכם שאפשר גם אחרת. תנו לנו לצרף אתכם למסגרת מכילה ותומכת, לקבוצה של אנשים בדיוק כמוכם, אנשים טובים באמצע הדרך שיציעו לא רק כתף תומכת אלא גם מהניסיון העשיר שלהם. הניחו לעצמכם להשען אחורה ולדעת שאתם בין אנשים בדיוק כמוכם, שמתמודדים עם אותן הבעיות וחותרים יחד למציאת פתרון וחיים טובים יותר. תנו לכוח של הקבוצה לעזור, לסייע ולתמוך, זה יכול לעשות את כל השינוי עבורכם.

אתם לא לבד - רתימת כוחה של הקבוצה לטובת היחיד

טיפול קבוצתי הוא מסגרת טיפולית מעצימה ויעילה במסגרתה מנחה הקבוצה מוביל את חבריה במסע של תמיכה ועזרה הדדית תוך יצירת שינוי מהותי. התהליך קורה תוך בחינת היחסים הבינאישיים שנוצרים בין חברי הקבוצה ועבודה על נושאים משותפים בצורה מכילה, הדדית ותומכת.

מנחי הקבוצה הם אנשי מקצוע מהתחום הטיפולי שעברו הכשרה נוספת בהנחיית קבוצות. במרכז ME אנחנו מציעים מסגרות קבוצתיות ללייוי, תמיכה והתפתחות אישית. כל הקבוצות מונחות על ידי אנשי מקצוע מומחים בתחומם. אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק בחוויה עוצמתית, לחוות את כוחה של הקבוצה וליהנות מתהליך מרתק במסגרתו תגלו שאתם לא לבד, שאנשים נוספים מתמודדים עם אתגרים זהים לשלכם, ויחד לצאת לדרך חדשה.

טיפולים קבוצתיים לתמיכה, ליווי והתפתחות עבור הורים לילדים מאתגרים

סדנא קבוצתית להדרכה הורית
בהנחיית מלי סולן, פסיכולוגית קלינית, מומחית בהנחיית קבוצות הורים

כהורים, אנחנו מתמודדים עם אתגרים חדשים והתלבטויות מידי יום. כידוע, אי אפשר לקחת פסק זמן מלהיות הורים…זוהי משימה אינסופית סביב השעון הדורשת מאיתנו לא מעט משאבים.

על מנת לאפשר לכם להתמודד בהצלחה עם האתגרים העומדים בפניכם כהורים, אנחנו מזמינים אתכם  לסדנה התנסותית-חוויתית, המשלבת כלים מתקדמים מעולם הטיפול, המיועדת לאפשר להורים לילדים בגיל היסודי ללמוד כיצד להפעיל ביעילות את הסמכות במסגרת תפקידכם כהורים לצד רכישת הרגלים חדשים שיאפשרו בניית מעגלי התפתחות וצמיחה.

במהלך הסדנא נחדד ונרחיב את נקודות החוזק שלכם כהורים. נעסוק, בין היתר, בנושאים הבאים:

  • התלבטויות הקשורות בהצבת גבולות
  • הפעלת סמכות
  • תיאום הורי וחלוקת תפקידים
  • הורות בפעם הראשונה
  • תינוק חדש במשפחה
  • יחסי אחים

כמו כן, נלמד כיצד לצד ההתמסרות להורות נדע גם לשמור על מקום מספיק לעצמנו כבני אדם פרטיים וכמובן כיצד לטפח ולשמור על הזוגיות בתוך המערכת המשפחתית הדינמית.

אתם מוזמנים לגלות את הכוחות הטמונים בכם כהורים ולשפר את המיומנויות ההוריות שלכם
  • הסדנה תתקיים במרכז טיפול רגשי ME, במתחם שר"פ פלוס בפתח-תקווה רחוב מוטה גור 4, מגדל Ofer קניון אבנת, פתח תקווה, קומה 9.
  • הסדנה תתקיים בימי רביעי ותכלול 15 מפגשים שבועיים.
  • הצטרפות לסדנה מותנית במפגש ראשוני של ההורים עם עובדת סוציאלית במרכז טיפולי ME.

לפרטים נוספים יש לפנות למוקד מידע זימון תורים:  0733-700-700

מטפל מלי סולן

על המנחה:

מלי סולן, פסיכולוגית קלינית, דוקטורנטית בביה"ס לרפואה באוניברסיטת תל-אביב, מומחית  בהנחיית קבוצות הורים. חוקרת מובילה במחקר העוסק בהנחיית הורים המתמודדים עם ילדים בעלי קשיים רגשיים והתנהגותיים במסגרת החוג לרפואה באוניברסיטת תל אביב והמרכז הבינתחומי בהרצליה. בעלת ניסיון רב בשיטות טיפול פסיכולוגי מבוסס מחקר, הקמה והובלה של קבוצות טיפוליות לנוער וקבוצות להנחיית הורים לילדים עם קשיים פסיכולוגיים.

סוגי הטיפולים ב ME

המומחים שלנו מחכים ללוות אתכם בכל דרך