me-מרכזים לטיפול רגשי

מוקד מידע וזימון תורים:

5806*

Search
Close this search box.

שאלות ותשובות

אנחנו גוף פרטי ולכן לא מקבלים מטופלים דרך הקופות. ההחלטה להיות גוף פרטי היא על מנת להעניק לכם המטופלים את המטפלים הכי טובים והאיכותיים, בזמינות גבוהה, בתדירות הרצויה והמתאימה לכם ובמטרה לשמור על הסודיות הרפואית שלכם.

בכל דרך הנוחה לכם: כרטיס אשראי/ מזומן/ שיקים

עם מעבר בריאות הנפש לקופות, בתהליך החקיקה הוחלט כי טיפולי בריאות הנפש לא יכללו בתוך השב"ן וימומנו אך ורק במסגרת הקופות.. לכן, הטיפולים השונים של מקצועות בריאות הנפש (פסיכולוג, פסיכותרפיסט וכו') אינם מוכרים להחזרים בשב"ן.

כיוון שפסיכיאטר הנו רופא - קיימת זכאות ל 3 התייעצויות בשנה קלנדרית עם רופא מומחה פרטי. שימו לב, לא כל הפסיכיאטריים מוכרים להחזר ומומלץ לבדוק את נושא הזכאות מראש.

אם יש ברשותכם פוליסת ביטוח שמכסה טיפולים פסיכולוגיים - בהחלט כן. כיוון שפסיכיאטר הנו רופא, קיימת זכאות ל 3 התייעצויות בשנה קלנדרית עם רופא מומחה פרטי.

במקרים בהם מדובר בקטין, ההורים פונים. ובמקרים של בחסר ישע - מקובל שקרובי המשפחה פונים.

לאדם הפונה לטיפול יש חלק אקטיבי בלקיחת אחריות והחלטה ללכת לטיפול, הדבר מעיד על מחוייבות לתהליך הטיפולי ומצביעה על מוטיבציה לטיפול. אנו מאמינים וחושבים כי חשוב שאדם יפנה בעצמו ויבקש עזרה - הדבר מצביע על הכוחות הנדרשים מהאדם לאורך תהליך ההחלמה.
קרוב משפחה יכול לפנות בבקשה לסיוע נפשי במקרים בהם קרוב המשפחה צריך הדרכה כיצד להסביר ולעורר מוטיבציה לטיפול בקרב קרוב המשפחה הנזקק, במקרים דחופים שישי סכנה לאדם או סכנה לסביבתו.

במרכז עומדת לנגד עינינו התפיסה של הכוונת הטיפול הנכון והמדוייק והתאמת טיפול כולל על ידי צוות מומחים מתחומים שונים, ביניהם פסיכיאטרים, פסיכולוגים מתחומים שונים הפועלים בגישות טיפוליות שונות, מרפאים בעיסוק ומטפלים בהבעה ויצירה, כולם אנשי מקצוע מומחים בתחומם ומוכרים על ידי הרשויות המקצועיות בישראל. אנשי המקצוע שלנו עובדים יחד לאורך תהליך האבחנה, בתיאום מלא מתוך ראייה כוללת של המטופל וטובתו. בבסיס השיטה עומדת התפיסה כי יש לבחור את הטיפול הנכון ביותר למטופל תוך שיתוף מתמיד ומפרה בין כל הגורמים המטפלים לטובת המטופל ויצירת שיתוף פעולה מקצועי להשגת תוצאות אופטימליות. יחד עם זאת, אנחנו מעניקים גם טיפולים מסוג ספציפי לפי צורך.

בהחלט כן, אם ידוע לכם המטפל המדוייק שבו אתם מעוניינים אפשר לתאם תור ישירות אליו. יחד עם זאת מניסיון שלנו , מרבית הפונים לא מגיעים למטפל/ ולסוג הטיפול הנכון והמדוייק להם : הטיפול אורך הרבה זמן ולא תמיד יש הרגשה של הטבה וחזרה לאיכות חיים. לכן, אנו ממליצים להגיע להערכה ראשונית ע"י עו"ס קלינית/ פסיכולוג קליני שיסייעו לכם לקבל את ההחלטה לגבי אופי התכנית הטיפולית, המטפל והטיפול הנכון והמדוייק ביותר לכם ולקושי שלכם. פגישה זו היא פגישת ייעוץ ללא התחייבות להמשך .

בהתאם לסוג הטיפול: טיפול פרטני (אחד על אחד) אורך כ 45-50 דקות

טיפול זוג' משפחתי/ קבוצתי - שעה וחצי.

במדינת ישראל קיים תחום התמחות לפסיכיאטרים ילדים ונוער עד גיל 18 ומגיל  18 התמחות לפסיכיאטרים מבוגרים.

אנחנו יודעים כי מתבגרים בגיל 18-21 נמצאים בעיצומו של גיל ההתבגרות. בדיקה המתבצעת ע"י מומחים למבוגרים לא נותנת תמונה הולמת ותואמת את גיל ההתבגרות, יתרה מזאת - פסיכיאטרים בעליי רקע וידע וניסיון על גיל ההתבגרות לא מורשים לטפל מעל גיל 18.

על מנת לתת את המענה ההולם  ב ME - הקמנו יחידה מיוחדת המורכבת מפסיכיאטרים בעלי מומחיות כפולה לילדים ונוער ומבוגרים לצד פסיכיאטרים צבאיים בעלי התמחות מבוגרים שניסיונם רב השנים במערכת הצבאית מיקד את הידע והניסיון לגיל זה.

בנוסף הוספנו ליחידות אלו מטפלים מומחים למתבגרים, בעלי רקע צבאי, קציני בריאות נפש לשעבר ( קב"ן) על מנת ללוות ולתמוך בתקופה קריטית זו המאופיינת בחברה הישראלית, בכניסה והתמודדות עם הקשיים של המערכת הצבאית. אנחנו מלווים, תומכים, ומספקים חוו"ד מקצועיות למערכת הצבאית על מנת שהמתבגר יקבל את ההגנות וההתייחסות המתאימה מהמערכת הצבאית ויוכל למצות את הפוטנציאל המיטבי שלו.

יש שאלה? צרו איתנו קשר

צרו קשר
close slider
me-מרכזים לטיפול רגשי

הדרך שלכם לשיפור איכות החיים הרגשיים שלכם ושל היקרים לכם מתחילה כאן ועכשיו

מוקד מידע וזימון תורים:

Call Now Button